Informácie o nás

Vitajte na našej stránke Privat  MARIKA., ktoré ponúka ubytovanie na súkromí v rodinnom dome na kraji  obce Vrbov, kde sú celoročne otvorené bazény - cca 100m. Poskytneme Vám príjemnú dovolenku alebo víkend v pohodlí domova, v spojení s možnosťou aktívneho oddychu.

Ubytovanie poskytujeme v 3-3lôžkových izbách a 1-4lôžkovej izbe, každá z nich má Tv a WiFi pripojenie zadarmo, niektoré majú balkón, wc a kúpeľňa je spoločná. Hosťom je k dispozícií plne zariadená kuchynka s plyn.sporákom, rýchlovarnou konvicou, mikrovlnkou a chladničkou. 

Večer si môžete príjemne posedieť v altánku s krbom, pri dome je bezplatné ohradené parkovisko a ihrisko pre najmenších. 

Vzhľadom na svoje priaznivé umiestnenie, poskytuje táto lokalita množstvo možností na letné aj zimné aktivíty. V lete turistika vo Vysokých Tatrách, Slovenskom Raji alebo spoznávanie historického Spiša, v zime lyžovačka a podvečer krásny mrazivý relax v termálnej vode spojený s masážou. V okolí Vrbova sú tri rybníky, kde je možnosť zakúpenia rybárskeho lístka. Do Kežmarku sa môžete dostať cyklochodníkom, ktorý pokračuje na Spišskú Belú, cez nádhernú záhradu kaštieľa Strážky, smerom na Tatranskú Kotlinu.  Klientom nášho ubytovania je poskytnutá zľava 20% na thajské masáže.

Neváhajte a príďte si užiť rodinnú dovolenku vo Vrbove a kontaktujte nás, radi Vám odpovieme na Vaše otázky na tel.čísle 00421 908 268 851