Informácie o nás

Vitajte na našej stránke Privat  MARIKA., ktoré ponúka ubytovanie na súkromí v rodinnom dome na kraji  obce Vrbov, kde sú celoročne otvorené bazény - cca 100m. Poskytneme Vám príjemnú dovolenku alebo víkend v pohodlí domova, v spojení s možnosťou aktívneho oddychu.

Ubytovanie poskytujeme v 3-3lôžkových izbách a 1-4lôžkovej izbe, každá z nich má Tv a WiFi pripojenie zadarmo. Hosťom je k dispozícií kuchynka s plyn.sporákom, rýchlovarnou konvicou a chladničkou. 

Večer si môžete príjemne posedieť v altánku s krbom, pri dome je bezplatné ohradené parkovisko a ihrisko pre najmenších. 

Vzhľadom na svoje priaznivé umiestnenie, poskytuje táto lokalita množstvo možností na letné aj zimné aktivíty. V lete turistika vo Vysokých Tatrách, Slovenskom Raji alebo spoznávanie historického Spiša, v zime lyžovačka a podvečer krásny mrazivý relax v termálnej vode spojený s masážou. Klientom nášho ubytovania je poskytnutá zľava 20% na thajské masáže.

Neváhajte a príďte si užiť rodinnú dovolenku vo Vrbove a kontaktujte nás, radi Vám odpovieme na Vaše otázky na tel.čísle 00421 908 268 851